Şimdi Arayın: +90 532 395 83 53

Projeli Sistemler

  • PROFESYONEL ELEKTRONİK SİSTEMLER: Panora ihtiyaca en uygun sistem çözümlerini tasarlayarak hizmetinize sunmaktadır. Sistem entegrasyon, profesyonel konferans ve toplantı ses sistemleri, profesyonel ses yayın sistemleri, TV ve kamera sistemleri, profesyonel video konferans ve iletişim sistemleri, profesyonel sahne ışık sistemleri, RF yayın ve kablosus sistemler, Avinno sunum sistemleri.
  • BİNA ELEKTRONİK ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ: Yangın algılama ve alarm sistemleri, genel alan seslendirme ve anons sistemleri, hotel interaktif tv sistemleri, SMRTV uydu anten sistemleri, CCTV görüntülü güvenlik izleme ve kayıt sistemleri.
  • BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ: Panora sunduğu projelerde çözüm ortaklarının da ürün portföyünü değerlendirerek ihtiyacınıza en uygun otomasyon sistemlerini hizmetinize sunmaktadır. Geliştirdiği otomasyon yazılımı ve sunduğu diğer çözümler ile yangın, güvenlik, CCTV, ses anas ve diğer elektronik sistemlerin otomasyonunu ve yönetimini sağlamaktadır.
  • DATA TELEFON SİSTEMLERİ: Panora, yapısal kablolama temelli, data, IP veya analog telefon hatlarının projelendirilmesi, kablo çekimlerinin süpervize edilmesi, rak kabinlerinin, pasif ve aktif cihazlarının kurularak sistemin devreye alınması ve sertifikasyon çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
  • INTERKOM SİSTEMLERİ: Panora, orta ve büyük hacimler için son teknoloji ürünleri ile sesli ve görüntülü Interkom konuşma sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Sistemlerin, tüm telefon santraleri, anons sistemleri ve güvenlik sistemleri ile entegrasyonu yapılmaktadır.

Randevu için bu formu doldurunuz. Konu e-posta ile teyit edecektir.

5 + 12 = ?

PROFESYONEL EKİP; PROFESYONEL ÇÖZÜMLER!

PANORA - SES - IŞIK - GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ 15 yılı aşkın fiili hizmet yılı içerisinde ekip arkadaşları ile birlikte edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri ile yepyeni bir yüz ile 2011 yılında saygı değer müşterilerimize kaliteli ürün, uygun fiyat, garantili teslimat doğrultusunda en iyi hizmeti sürdürme amacı ile ilerlemektedir!

hot clinicEkibimiz 7 gün 24 saat canlı destek servisi ve çözüm merkezi ile hizmetlerini dosdoğru ilerletmektedir .

Satış servisimiz taknolojinin en son sunmuş olduğu ürünleri yakından takip ederek siz müşterilerimize online olarak ve web tabanlı kataloğumuz ile haber vermektedir.

PANORA SES şimdiye dek sürdürdüğü profesyonel hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.!

 

BİZE ULAŞIN

mapAnafartalar Caddesi Şan Sokak No: 14/4 Ulus - ANKARA / TÜRKİYE

map+90 532 395 83 53

BİZİ TAKİP EDİN