Şimdi Arayın: +90 532 395 83 53

Standart Sistemler

  • CCTV ANALOG veya IP KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ: Panora modern teknoloji ürünü olan analog veya IP sabit ve hareketli gece/gündüz kameraları, uzun süreli kayıt imkanı sağlayan DVR cihazları veye bilgisayar temelli disk storage ve server sistemleri, multiplexer cihazlarından oluşan sektörün öncü CCTV markaları ile çözümler sunmaktadır.
  • KARTLI GEÇİŞ VE ERİŞİM KONTROL SİSTEMLERİ:Tüm giriş ve çıkışlarınızın kontrol altında olmasını sağlayacak şekilde esnek ve en ileri teknolojileri bünyesinde barındıran çözüm ortaklarımızın üstün teknoloji ürünlerini hizmetinize sunuyoruz. Yüz tanıma, kartlı geçiş, uzaktan okuma, parmak izi tanıma gibibirbirinden faklı opsiyonlar sunan geniş sistem olanaklarını uygun fiyatlı markalarla da destekliyoruz.
  • ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ: Panora tesis, arazi ve çevre faktörleri göz önünde bulundurularak; manyetik, akustik, sismik, mikrodalga ve IR sensörlerin uygun kombinasyonları ile yetkisiz geçişlerin anında tespit edilerek gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacak çözümler sunmaktadır.
  • HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ: Panora binalarınızın değişen güvenlik taleplerini karşılamak üzere ihtiyaca en uygun hırsız alarm sistemi çözümlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
  • YANGIN ALGILAMA ve ALARM SİSTEMLERİ: Panora son teknoloji yangın urarı sistemleri, detektörleri, komple güvenlik sistemleri tasarımı, üretimi, dağıtımı ve bakımı konusunda yurtiçi ve yurtdışı kullanıcılarına dünyaca tescillenmiş en üstün teknolojiyi sunmaktadır. Bu alanda şimdiye dek ancak ayrı ayrı bulunabilen algılama fonksiyonları (duman dedektörü, ısı dedektörü, gaz dedektörü veya hepsi bir arada) ile flaşör, siren ve hoparlörden oluşan tüm işlemleri tek bir algılayıcı gövdesinde entegre ederek daha fazla ekonomi ve güvenlik sağlayan dedektör serilerini size sunmaktadır. Panora hava gaz algılama sistemleri ve ultraviyole ve kızılötesi alev algılama dedektörleri ile uçak hangarlar, garajlar, endüstriyel tesisler, askeri alanlar, refineriler gibi zor koşullarda çözümler sunuyoruz.

Randevu için bu formu doldurunuz. Konu e-posta ile teyit edecektir.

5 + 12 = ?

PROFESYONEL EKİP; PROFESYONEL ÇÖZÜMLER!

PANORA - SES - IŞIK - GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ 15 yılı aşkın fiili hizmet yılı içerisinde ekip arkadaşları ile birlikte edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri ile yepyeni bir yüz ile 2011 yılında saygı değer müşterilerimize kaliteli ürün, uygun fiyat, garantili teslimat doğrultusunda en iyi hizmeti sürdürme amacı ile ilerlemektedir!

hot clinicEkibimiz 7 gün 24 saat canlı destek servisi ve çözüm merkezi ile hizmetlerini dosdoğru ilerletmektedir .

Satış servisimiz taknolojinin en son sunmuş olduğu ürünleri yakından takip ederek siz müşterilerimize online olarak ve web tabanlı kataloğumuz ile haber vermektedir.

PANORA SES şimdiye dek sürdürdüğü profesyonel hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.!

 

BİZE ULAŞIN

mapAnafartalar Caddesi Şan Sokak No: 14/4 Ulus - ANKARA / TÜRKİYE

map+90 532 395 83 53

BİZİ TAKİP EDİN