Şimdi Arayın: +90 532 395 83 53

Panora, otelllerde kullanılan VDA Interaktif Otel TV sistemlerini dünya standartlarına uygun, son teknoli ürünler ile yurt içi ve yurt dışında çalıştığımız otel projelerinde müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca standar uygulamalar yanında özel koşullara uygun olarak projelendirilen sistemleri profesyonel olarak sunmaktadır.

 Panora, yurt içi ve yurt dışında projelendirlien binalarda elektronik sistemlerini dünya standartlarına uygun, son teknoli ürünler ile müşterilerimizin bina projelerinde hizmete sunmaktadır.

Panora, bina, tesis ve açık alanlarda da her türlü hava koşullarında etkin ve verimli bir şekilde çalışacak ürünleri tasarlar, projelendirir ve müşterilerinin hizmetine sunar.

 

Randevu için bu formu doldurunuz. Konu e-posta ile teyit edecektir.

5 + 12 = ?

PROFESYONEL EKİP; PROFESYONEL ÇÖZÜMLER!

PANORA - SES - IŞIK - GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ 15 yılı aşkın fiili hizmet yılı içerisinde ekip arkadaşları ile birlikte edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri ile yepyeni bir yüz ile 2011 yılında saygı değer müşterilerimize kaliteli ürün, uygun fiyat, garantili teslimat doğrultusunda en iyi hizmeti sürdürme amacı ile ilerlemektedir!

hot clinicEkibimiz 7 gün 24 saat canlı destek servisi ve çözüm merkezi ile hizmetlerini dosdoğru ilerletmektedir .

Satış servisimiz taknolojinin en son sunmuş olduğu ürünleri yakından takip ederek siz müşterilerimize online olarak ve web tabanlı kataloğumuz ile haber vermektedir.

PANORA SES şimdiye dek sürdürdüğü profesyonel hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.!

 

BİZE ULAŞIN

mapAnafartalar Caddesi Şan Sokak No: 14/4 Ulus - ANKARA / TÜRKİYE

map+90 532 395 83 53

BİZİ TAKİP EDİN