Şimdi Arayın: +90 532 395 83 53
 

 Panora ses ve görsel sunum teknolojilerinde yıllardır edindiği bilgi birikimi, tecrübesi ve profesyonel teknik kadrosu ile müşterilerine sorunsuz çözümler sunmaktadır. Dünyadaki her an gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip eden firmamız, ses sistemleri alanında da yaşanılan teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirdiği sistem tasarımlarını ve projelerini, her aşamasını titizlikle tamamlar ve işletmeye alınması çalışmalarını başarıyla sonlandırır.

 Panora, müşterilerin konferans salonu ve toplantı salonu ihtiyaçlarına uygun son teknoloji ses ve görsel sunum sistemlerini, ışık kontrol sistemlerini ve video konferans sistemlerini entegre ederek başarılı toplantıların yapılmasını sağlar. Işık sistemleri alanında dünyadaki her an gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip eden firmamız, ışık sistemleri alanında da yaşanılan teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirdiği sistem tasarımlarını ve projelerini başarıyla sunar.

 

 Panora, otel, restaurant, hastane, okul, alışveriş merkezleri, havaalanları, dinlenme tesisleri ve benzeri mekanlarda kullanılan müzik ve anons sistemleri, standart uygulamalar yanında özel koşullara uygun olarak projelendirilen ses cihazlarının biletişiminden oluşan sistemleri profesyonel olarak sunmaktadır.

Panora mimari tasarıma, akustik zorunluluklara ve mekan ihtiyacına uygun hoparlör seçimleriyle oluşturulan ses ve anons sistemlerinde gerekli güç hesaplamalrı uluslararası standartlara göre oluşturur ve sorunsuz montajını tamalar.

Randevu için bu formu doldurunuz. Konu e-posta ile teyit edecektir.

5 + 12 = ?

PROFESYONEL EKİP; PROFESYONEL ÇÖZÜMLER!

PANORA - SES - IŞIK - GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ 15 yılı aşkın fiili hizmet yılı içerisinde ekip arkadaşları ile birlikte edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri ile yepyeni bir yüz ile 2011 yılında saygı değer müşterilerimize kaliteli ürün, uygun fiyat, garantili teslimat doğrultusunda en iyi hizmeti sürdürme amacı ile ilerlemektedir!

hot clinicEkibimiz 7 gün 24 saat canlı destek servisi ve çözüm merkezi ile hizmetlerini dosdoğru ilerletmektedir .

Satış servisimiz taknolojinin en son sunmuş olduğu ürünleri yakından takip ederek siz müşterilerimize online olarak ve web tabanlı kataloğumuz ile haber vermektedir.

PANORA SES şimdiye dek sürdürdüğü profesyonel hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.!

 

BİZE ULAŞIN

mapAnafartalar Caddesi Şan Sokak No: 14/4 Ulus - ANKARA / TÜRKİYE

map+90 532 395 83 53

BİZİ TAKİP EDİN